LZS Sokół Strzelno

15 Październik, 2007

Najlepsi sportowcy naszej gminy

Napisany przez: dabi w: Wyróżnienia

Festyn sportowy - Sokół Strzelno fotoZAWODNICY – SPORTOWCY ZAKWALIFIKOWANI DO NAGRODY WÓJTA GMINY PUCK za osiągnięcia sportowe w 2007 roku:

1. DARGA MARCIN – Starzyno, lekka atletyka, zajął I miejsce w rzucie dyskiem (42,14) podczas ogólnopolskiego mityngu w Sopocie, IV miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Słupsku w pchnięciu kulą (13,34), reprezentował Województwo Pomorskie w Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Zamościu, członek kadry wojewódzkiej juniorów, uzyskał wynik w rzucie dyskiem uprawniający do udziału w Mistrzostwach Polski juniorów.

2. DETTLAFF ALEKSANDRA – Strzelno, lekka atletyka, kadra wojewódzka młodzików w biegach średniodystansowych, zdobyła medale w wojewódzkich biegach przełajowych organizowane w Linii, Wejherowie, Kosakowie i Skórczu. Zwyciężyła w Biegu papieskim we Władysławowie, zajęła I miejsce w biegach Grand Prix powiatu Puck, najlepszy wynik na 600 m – 1:44,03

3. LABUDDA KAROLINA – Rekowo Górne, lekka atletyka, zajęła III miejsce w skoku w dal w wojewódzkiej Licealiadzie w Słupsku oraz w Mistrzostwach Okręgu juniorów, VI miejsce w skoku w dal (518) w Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Zamościu.

4. LEMKE RADOSŁAW – Mrzezino, kadra wojewódzka juniorów, II miejsce w Ogólnopolskim mityngu w Sopocie w rzucie oszczepem (58,05), VII miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Zamościu, finalista Mistrzostw Polski juniorów w rzucie oszczepem.

5. MISLISZ WERONIKA – Osłonino, lekka atletyka, kadra wojewódzka juniorów, reprezentowała województwo pomorskie w Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Zamościu w biegu na 400 m – 60,91. Wyróżniająca się zawodniczka w województwie pomorskim w biegach na 300 m oraz 400 m.

6. MUDLAFF ANDRZEJ – Domatowo, lekka atletyka, kadra wojewódzka juniorów, III miejsce w biegu na 200 m (23,45) w Mistrzostwach Okręgu juniorów w Słupsku, II miejsce w biegu na 100 m w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Słupsku, reprezentował Województwo Pomorskie w Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Zamościu – 100 m – 11,34.

7. SZORNAK PAWEŁ – Domatowo, lekka atletyka, zajął II miejsce podczas mityngu ogólnopolskiego w Sopocie w biegu na 100 m – 11,38, zdobył złoty medal w Mistrzostwach Okręgu juniorów w Słupsku na 100 m, zajął III miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie na 100 m, zajął VI miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Zrzeszenia LZS w Zamościu w biegu na 400 m – wynikiem 50,79.

8. PIEPER MAREK – Mrzezino, piłka nożna, wyróżniający się zawodnik zespołu „Start” Mrzezino, jeden z najlepszych strzelców bramek w zespole, który zajmuje I miejsce po jesiennych rozgrywkach klasy okręgowej.

9. SKOWRON DARIUSZ – Żelistrzewo, piłka nożna, wyróżniający się zawodnik zespołu klasy wojewódzkiej „A”.

10. SZOPA ALICJA – Strzelno, tenis stołowy, tenis ziemny, lekka atletyka, rekreacja, I miejsca w gminnych turniejach klasyfikacyjnych, w grach podwójnych, w „TOP-8” wszystko w tenisie stołowym, z dużym powodzeniem rywalizuje w turniejach z mężczyznami.

Brak komentarzy do "Najlepsi sportowcy naszej gminy"

Komentarze są zamknięte ;)