LZS Sokół Strzelno

03 Lipiec, 2008

Mistrzostwa Gminy Puck w lekkiej atletyce. Strzelno pierwsze

Napisany przez: dabi w: Lekka Atletyka

Mistrzostwa Gminy Puck w lekkiej atletyce na 2008 rok przeprowadzone zostały na obiekcie sportowym w Połczynie w dniu 22 czerwca 2008 roku. Organizatorem Mistrzostw był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

W Y N I K I

Bieg 60 m kobiet
1. Dettlaff Małgorzata 95 Strzelno 8,6
2 Mislisz Weronika 91 Osłonino 8,7
3. Dettlaff Aleksandra 94 Strzelno 9,0
4. Mislisz Jagoda 93 Osłonino 9,1
5. Okrój Patrycja 93 Lesniewo 9,2
6. Magrean Marta 91 Mieroszyno 9,5
7. Radtke Iwona 94 Mieroszyno 9,8
8. Szefka Martyna 94 Lesniewo 9,9
9. Drzeżdżon Agnieszka 85 Gnieżdżewo 9,9
Szuta Aleksandra 90 Strzelno 9,4

Bieg 600 m kobiet
1. Dettlaff Aleksandra 94 Strzelno 1:49,9
2. Dettlaff Małgorzata 95 Strzelno 1:51,3

3. Mislisz Jagoda 93 Osłonino 1:54,3
4. Okrój Patrycja 93 Leśniewo 1:57,8
5. Hohn Anna 88 Gnieżdżewo 2:05,5
6. Szefka Martyna 94 Leśniewo 2:07,1
7. Radtke Joanna 94 Mieroszyno 2:12,3

Skok w dal kobiet
1. Mislisz Weronika 91 Osłonino 433
2. Dettlaff Małgorzata 95 Strzelno 423 p.k.
3. Szuta Aleksandra 90 Strzelno 402

4. Czaja Joanna 71 Połczyno 393
5. Szych Aleksandra 91 Mieroszyno 380
6. Magrean Marta 91 Mieroszyno 377
7. Bizewska Dominika 95 Gnieżdżewo 360
8. Dettlaff Aleksandra 94 Strzelno 355 p.k.
9. Drzezdzon Agnieszka 85 Gniezdżewo 333 p.k.
10. Szyta Agnieszka 91 Strzelno 310
11. Derc Karolina 99 Połczyno 280

Pchniecie kulą kobiet (4)
1. Stromska Klaudia Mieroszyno 10,83
2. Renusz Irena Mieroszyno 907
3. Groenwald Marzena Połczyno 904
4. Szornak Katarzyna Osłonino 781
5. Hohn Anna Gniezdżewo 757
6. Krall Sara Strzelno 745
7. Szefka Hanna Gniezdzewo 732
8. Ławniczak Sylwia Połczyno 722
9. Nikrandt Bożena Leśniewo 633

Rzut dyskiem kobiet
1. Stromska Klaudia Mieroszyno 31,24
2. Renusz Irena Mieroszyno 28,33
3. Ławniczak Sylwia Połczyno 22,28
4. Groenwald Marzena Połczyno 20,15
5. Hohn Izabella Gniezdzewo 19,87
6. Szornak Katarzyna Osłonino 18,93
7. Okuń Danuta Leśniewo 17,24
8. Krall Sara Strzelno 16,60
9. Szefka Hanna Gniezdżewo 13,71
p.k. Jeka Daria Połczyno 14,02 p.k.

Rzut oszczepem kobiet
1. Hohn Izabella 85 Gniezdżewo 27,76
2. Czaja Joanna 71 Połczyno 24,96
3. Drzeżdżon Agnieszka 85 Gniezdżewo 24,00
4. Kalwig Katarzyna 61 Strzelno 19,14
5. Szych Aleksandra 91 Mieroszyno 18,61
6. Szuta Agnieszka 91 Strzelno 16,66
7. Okuń Danuta 63 Lesniewo 15,41
p.k. Bizewska Dominika Gniezdżewo 19,02
p.k. Stromska Klaudia 84 Mieroszyno 20,14

Bieg 60 m mężczyzn
1. Szornak Paweł 89 Domatowo 6,8
2. Mudlaff Andrzej 91 Domatowo 7,0
3. Walter Mateusz 91 Osłonino 7,4
4. Paszka Damian 93 Połczyno 7,6
5. Kuchnowski Łukasz 91 Gniezdżewo 7,7
6. Kuchnowski Krystian 93 Gniezdzewo 7,7
7. Potrykus Dariusz 86 Strzelno 7,8
8. Groenwald Jacek 73 Połczyno 7,8
9. Artowski Tomasz 90 Strzelno 7,9
10. Marzejon Dariusz 79 Strzelno 8,0 p.k.
11. Lewicki Janusz 84 Lesniewo 8,1
12, Cejnowa Janusz 96 Połczyno 9,1 p.k.
13. Dampc Michał 93 Mieroszyno 9,2

Bieg 1000 m mężczyzn
1. Marczyński Paweł 93 Błądzikowo 3:00,9
2. Kuchnowski Krystian 93 Gniezdżewo 3:06,9
3. Nikrant Bartek 91 Lesniewo 3:07,4
4. Tocke Krzysztof 91 Strzelno 3:11,5
5. Magrean Piotr 91 Mieroszyno 3:15,4
6. Srok Marcin 87 Lesniewo 3:19,8
7. Mislisz Piotr 64 Osłonino 3:19,9
8. Ceszke Błażej 89 Strzelno 3:21,8
9. Ptasiński Patryk 93 Mieroszyno 3:23,1
10. Brzozowski Arkadiusz 92 Połczyno 3:30,3
11. Brzozowski Piotr 92 Połczyno 3:54,5
12. Cejnowa Janusz 96 Połczyno 4:06,0 p.k.
13. Dampc Michał 93 Mieroszyno 4:06,2 p.k.
14. Rogocki Damian 90 Połczyno 4:19,6 p.p.

Skok w dal mężczyzn
1. Szornak Paweł 89 Domatowo 605
2. Mudlaff Andrzej 91 Domatowo 564
3. Groenwald Jacek 73 Połczyno 536
4. Żaczek Krzysztof 79 Strzelno 535
5. Totzke Krzysztof 91 Strzelno 531

6. Nikrant Bartłomiej 91 Lesniewo 513
7. Kuchnowski Łukasz 91 Gnieżdżewo 511
8. Malter Mateusz 91 Osłonino 490
9. Rogocki Piotr 89 Połczyno 460
10. Parchem Mateusz 91 Mieroszyno 426
11. Ptasinski Patryk 93 Mieroszyno 403
Cejnowa Janusz 96 Połczyno 415 pk.
Dettlaff Marian 84 Strzelno 475 p.k
Matejewski Piotr 66 Połczyno 437 pk.

Pchniecie kulą meżczyzn (7)
1. Grzenkowicz Grzegorz Mrzezino 14,44
2. Darga Marcin Starzyno 13.88
3. Renusz Bartłomiej Mieroszyno 11,20
4. Adrian Robert Strzelno 10,74
5. Rychłowski Leszek Połczyno 10,51
6. Stromski Piotr Mieroszyno 10,50
7. Licau Wojciech Mieroszyno 10,50 p.k.
8. Lewicki Janusz Lesniewo 947
9. Dettlaff Julian Strzelno 935
10. Bianga Grzegorz Lesniewo 707

Rzut dyskiem mężczyzn (2)
1. Grzenkowicz Grzegorz Mrzezino 41,40
2. Darga Marcin Starzyno 38,60
3. Renusz Bartłomiej Mieroszyno 34,20
4. Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 30,33
5. Ceszke Brunon Strzelno 29,63
6. Artowski Tomasz Strzelno 28,93

7. Potrykus Mariusz Połczyno 27,08
8. Jeka Waldemar Połczyno 26,76
9. Wejher Paweł Gniezdzewo 22,02
10. Okun Wojciech Leśniewo 21,29
11. Bianga Grzegorz Lesniewo 21,22
12. Kubek Robert Gnieżdżewo 17,41
Dettlaff Mariusz Strzelno 27,70 pk.
Jarmulewski Mariusz Mieroszyno 31,25

Rzut oszczepem mężczyzn (800)
1. Jarmulewski Jerzy 57 Mieroszyno 50,30
2. Wejher Paweł 84 Gnieżdżewo 49,52
3. Zelewski Sebastian 88 Połczyno 45,57
4. Glembin Krzysztof 86 Mrzezino 43,70
5. Jarmulewski Mariusz 88 Mieroszyno 42,04
6. Marzejon Dariusz 79 Strzelno 38,30
7. Rinca Jarosław 84 Strzelno 37,00

8. Mislisz Piotr 64 Osłonino 33,39
9. Kubek Robert 80 Gniezdżewo 28,83
10. Nikrant Marek 62 Leśniewo 27,79
11. Okuń Wojciech 65 Leśniewo 24,82
Potrykus Dariusz 86 Strzelno 33,27 pk.
Stromski Piotr 84 Mieroszyno 41,38 pk.
Darga Marcin 89 Starzyno 43,18 pk.

Rzut młotem mężczyzn (7)
1. Jarmulewski Mariusz Mieroszyno 36,20
2. Ceszke Brunon Strzelno 35,36
3. Dettlaff Mariusz Strzelno 34,65

4. Jeka Waldemar Połczyno 20,99
5. Brzozowski Jarosław Połczyno 20,78
Jędrzejewski Krzysztof Wła – wo 30,84 pk.
Ceszke Błazej Strzelno 34,02 pk.
Ceszke Alfons Strzelno 31,88

Sztafeta 4 x okrążenie boiska (ok. 260m) 2 kobiety + 2 mężczyzn
1. Strzelno 2:40,5
2. Osłonino 2:41,9
3. Połczyno 2:45,8
4. Lesniewo 2:50,7
5. Gnieżdżewo 2:52,7
6. Mieroszyno 2:57,2

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA MISTRZOSTW

1. Strzelno 208 pkt
2. Mieroszyno 182
3. Połczyno 149
4. Gnieżdżewo 127
5. Leśniewo 101
6. Osłonino 95
7. Domatowo 46
8. Mrzezino 33
9. Starzyno 22
10.Błądzikowo 12

Brak komentarzy do "Mistrzostwa Gminy Puck w lekkiej atletyce. Strzelno pierwsze"

Komentarze są zamknięte ;)