LZS Sokół Strzelno

22 Grudzień, 2008

VII Turniej Puckiej Ligi Baśki

Napisany przez: dabi w: Gry Karciane

Dnia 13 grudnia 2008r. w Mechowie odbył się VII Turniej Puckiej Ligi Baśki. Udział wzięło 96 zawodników (w tym 3 kobiet) z 17 drużyn.
Sześciu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta i 3 najlepsze drużyny uhonorowane zostały pamiątkowymi pucharami.

TURNIEJ NR 7
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

Lp.

Nazwisko i imię

Drużyna

Punkty
turniejowe

1.

Muttka Jan

FC Mechowo

+390

2.

Laga Roman

Kuzyni Łebcz

+279

3.

Paluch Grzegorz

Wiatraki Gnieżdżewo

+279

4.

Głowienka Jan

Puma Darzlubie

+260

5.

Drzeżdżon Zbigniew

Kontra Radoszewo

+244

6.

Grapp Kazimierz

Puma Darzlubie

+240

7.

Lewicki Tadeusz

Strzecha Starzyno

+184

8.

Radtke Henryk

Kłos Werblinia

+172

9.

Janusz Andrzej

FC Mechowo

+171

10.

Balewski Mieczysław

Dragon Gdynia

+165

11.

Borkowski Brunon

Kaszubska Baśka Puck

+148

12.

Sahs Jerzy

Puma Darzlubie

+141

13.

Czarniecki Andrzej

Dragon Gdynia

+139

14.

Szopa Henryk

Sokół Strzelno

+138

15.

Drzeżdżon Michał

Kontra Radoszewo

+136

16.

Rathenow Gerard

Kontra Radoszewo

+134

17.

Kwidziński Kazimierz

Kłos Werblinia

+129

18.

Brzozowski Andrzej

FC Mechowo

+128

19.

Buja Mieczysław

Strzecha Starzyno

+126

20.

Duszyński Jarosław

Dragon Gdynia

+120

21.

Holender Zbigniew

Kłos Werblinia

+117

22.

Jankowski Adam

PKA Gdynia

+117

23.

Skóra Dariusz

OSP Mrzezino

+115

24.

Rogala Jan

FC Mechowo

+112

25.

Marciniak Zbigniew

Emeryci Mrzezino

+111

26.

Dettlaff Sylwester

Kuzyni Łebcz

+108

27.

Dorsz Józef

OSP Mrzezino

+102

28.

Wyrwał Edmund

Iskra Połczyno

+98

29.

Potrykus Walenty

Iskra Połczyno

+93

30.

Kreft Kazimierz

Dream Team Żelistrzewo

+88

TURNIEJ NR 7
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Lp.

Nazwa Drużyny

Punkty
turniejowe

1.

FC Mechowo

+801

2.

Puma Darzlubie

+682

3.

Kontra Radoszewo

+452

4.

Dragon Gdynia

+451

5.

Kuzyni Łebcz

+429

6.

Kłos Werblinia

+392

7.

OSP Mrzezino

+383

8.

Strzecha Starzyno

+302

9.

PKA Gdynia

+301

10.

Iskra Połczyno

+200

11.

OSP Gnieżdżewo

+192

12.

Kaszubska Baśka Puck

+87

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
PO 7 TURNIEJACH

Lp.

Nazwisko i imię

Drużyna

Punkty

1.

Muttka Jan

FC Mechowo

401

2.

Zduńczyk Waldemar

Dragon Gdynia

268

3.

Lewicki Tadeusz

Strzecha Starzyno

254

4.

Kwidziński Kazimierz

Kłos Werblinia

248

5.

Sahs Jerzy

Puma Darzlubie

216

6.

Grapp Kazimierz

Puma Darzlubie

189

7.

Rathenow Gerard

Kontra Radoszewo

180

8.

Dominik Adam

Wiatraki Gnieżdżewo

180

9.

Kuchnowski Franciszek

OSP Gnieżdżewo

179

10.

Skóra Dariusz

OSP Mrzezino

175

11.

Radtke Henryk

Kłos Werblinia

172

12.

Białk Hubert

Kaszubska Baśka Puck

172

13.

Laga Roman

Kuzyni Łebcz

169

14.

Borkowski Brunon

Kaszubska Baśka Puck

168

15.

Marciniak Zbigniew

Emeryci Mrzezino

165

16.

Lewicki Marian

OSP Gnieżdżewo

164

17.

Wiśniewski Zygmunt

Kaszubska Baśka Puck

159

18.

Rost Bogusław

Puma Darzlubie

156

19.

Jankowski Adam

PKA Gdynia

156

20.

Okulski Antoni

Wiatraki Gnieżdżewo

155

21.

Marciniak Helena

Emeryci Mrzezino

154

22.

Szczypior Grażyna

Emeryci Mrzezino

152

23.

Dawidowski Zdzisław

PKA Gdynia

144

24.

Klebba Zygfryd

OSP Mrzezino

142

25.

Bekisz Zdzisław

Puma Darzlubie

132

26.

Kreft Kazimierz

Dream Team Żelistrzewo

132

27.

Balewski Mieczysław

Dragon Gdynia

129

28.

Rogocki Jacek

PKA Gdynia

127

29.

Piontke Marcin

Kłos Werblinia

125

30.

Dettlaff Józef

Wiatraki Gnieżdżewo

122

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
PO 7 TURNIEJACH

Lp.

Nazwa Drużyny

Punkty

1.

Puma Darzlubie

420

2.

Kaszubska Baśka Puck

395

3.

Kłos Werblinia

380

4.

Dragon Gdynia

345

5.

FC Mechowo

340

6.

OSP Gnieżdżewo

315

7.

Emeryci Mrzezino

285

8.

Strzecha Starzyno

270

9.

Kontra Radoszewo

260

10.

Kuzyni Łebcz

240

11.

OSP Mrzezino

240

12.

Echo Gdynia

225

Info: Henryk Radtke

Brak komentarzy do "VII Turniej Puckiej Ligi Baśki"

Komentarze są zamknięte ;)