LZS Sokół Strzelno

22 Lipiec, 2009

Wyniki IV Biegowego Grand Prix Powiatu Puckiego

Napisany przez: dabi w: Lekka Atletyka

lekkaW sobotę, 18 Lipca 2009 w Helu odbyła się czwarta edycja biegu z cyklu Grand Prix o Puchar Starosty Puckiego. Biegi na dystansach: 2,5 km – w kategorii dziewcząt i chłopców do 15 roku życia (ur. 1994 i później) oraz na dystansie 5 km – w kategorii Open kobiet i mężczyzn od 16 roku życia.

Biegi były nadzorowane przez delegowanych sędziów z LKS PUCK. W biegowym Grand Prix prowadzona była klasyfikacja w następujących kategoriach: dziewczęta (ur. 1994 i młodsze), chłopcy (ur. 1994 i młodsi), open – kobiety (ur. 1993 i starsze), open – mężczyźni: ur. 1993-1979, ur. 1978-1964, ur. 1963-1944 oraz ur. 1943 i starsi.

Tegoroczna edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, czego odzwierciedleniem jest duża frekwencja biegaczy w Helu, która wyniosła ponad 140 zawodników. Jak dotąd jest to najliczniejsza grupa jaka biegła we wszystkich edycjach Grand Prix. Dekorowanie zawodników w siedmiu kategoriach odbyło się w Miejskiej Hali Sportowo – Widowiskowej w Helu.

Nagrody w postaci statuetek, medali, dyplomów oraz materiałów promujących nasza gminę wręczali: Prezes MZKS HEL Piotr Radtke oraz Wiceprezes MZKS Hel Tadeusz Garda. Organizatorzy dziękują za pomoc w zabezpieczeniu trasy biegu przez Ochotnicza Straż Pożarną z Helu oraz wszystkim zawodnikom za udział w zawodach.18 lipca w Helu odbył się IV Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego. Szczegółowe wyniki podajemy w komunikacie.

Komunikat

Brak komentarzy do "Wyniki IV Biegowego Grand Prix Powiatu Puckiego"

Komentarze są zamknięte ;)