LZS Sokół Strzelno

12 Sierpień, 2009

Gminny Festyn sportowo-rekreacyjny Zrzeszenia LZS Puck

Napisany przez: dabi w: Lekka Atletyka

Festyn przeprowadzony został w dniu 9 sierpnia 2009 roku na obiekcie sportowym w Połczynie. Organizatorem Festynu był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz Ludowy Zespół Sportowy „Iskra” Połczyno.
W klasyfikacji zespołowej za miejsca od I do VI zespoły otrzymały puchary Wójta Gminy Puck.
W klasyfikacji indywidualnej uczestnicy za miejsca I – III otrzymali upominki rzeczowe.

W Y N I K I:
Bieg 60 m kobiet
1. Dettlaff Małgorzata  Strzelno  8,4
2. Mislisz Weronika  Osłonino  8,5
3. Dettlaff Aleksandra  Strzelno  8,8
4. Mislisz Jagoda   Osłonino  9,0
5. Ławniczak Justyna  Połczyno  9,6
6. Szefka Martyna  Leśniewo  9,7
7. Kuchnowska Elźbieta  Gnieżdżewo  9,9
8. Szweda Weronika  Żelistrzewo             10,2

Bieg 600 m kobiet
1. Dettlaff Aleksandra  Strzelno  1:56,4
2. Dettlaff Małgorzata  Strzelno  1:56.7
3. Mislisz Weronika  Osłonino  1:57,0
4. Mislisz Jagoda   Osłonino  2:03,4
5. Ławniczak Justyna  Połczyno  2:13,5
6. Płomień Michalina  Połczyno  2:50,5

Skok w dal kobiet
1. Mislisz Weronika  Osłonino  432
2. Dettlaff Małgorzata  Strzelno  416
3. Mislisz Jagoda   Osłonino  412
4. Dettlaff Aleksandra  Strzelno  396
5. Czapp Marzena  Leśniewo  386
6. Socha Weronika  Domatówko  384
7. Kuchnowska Elźbieta  Gnieżdżewo  364
8. Ławniczak Krystyna  Połczyno  351

Pchnięcie kulą (4) kobiet
1. Stromska Klaudia  Mieroszyno  10.27
2. Ptak Ryszarda   Strzelno  10.22
3. Drzeżdżon Agnieszka  Gnieżdżewo  7,70
4. Lessnau Ewelina  Połczyno  7,70
5. Busz Maria   Zelistrzewo  7,63
6. Brzozowska Dorota  Połczyno  7,21
7. Ferra Dorota   Gniezdżewo  6,18
8. Siniczyn Jadwiga  Lesniewo  6,13

Bieg  60 m mężczyzn
1. Mudlaff Andrzej  Domatówko  7,1
2. Lademann Radoslaw  Leśniewo  7,2
3. Marczyński Paweł  Błądzikowo  7,5
4. Jeka Paweł   Połczyno  7,6
5. Kuchnowski Łukasz  Gniezdżewo  7,7
6. Mudlaff Tomasz  Domatówko  7,7
7. Cejnowa Adam  Połczyno  7,9
Magrean Piotr   Mieroszyno  7,9

Bieg 1000 m mężczyzn
1. Marczyński Paweł  Błądzikowo  1:59,9
2. Kużel Wojciech  Leśniewo  3:04,6
3. Groenwald Jacek  Połczyno  3:06,7
4. Ceszke Błażej   Strzelno  3:15,2
5. Mislisz Piotr   Osłonino  3:21,5
6. Korthals Łukasz  Połczyno  3:28,6
7. Okon Błażej   Lesniewo  3:44,9

Skok w dal mężczyzn
1. Mudlaff Andrzej  Domatówko  598
2. Groenwald Jacek  Połczyno  569
3. Marczyński Paweł  Błądzikowo  562
4. Totzke Krzysztof  Strrzelno  548
5. Magrean Piotr   Mieroszyno  534
6. Lademan Radoslaw  Lesniewo  531
7. Matejewski Piotr  Połczyno  529
8. Jarmulewski Mariusz  Mieroszyno  494

Pchnięcie kulą (7) mężczyzn
1. Darga Marcin   Starzyno  15,13
2. Grzenkowicz Grzegorz Mrzezino  13,54
3. Jarmulewski Mariusz  Mieroszyno  10,86
4. Kołacz Mateusz  Gnieżdżewo  10,53
5. Licau Wojciech  Mieroszyno  10,41
6. Kwidziński Andrzej  Werblinia     973
7. Fleming Kazimierz  Starzyno     959
8. Ceszke Brunon  Strzelno     947
Pk. Jędrzejewski Krzysztof Władysławowo 12,94

Ćwiczenie siłowe „waga przodem”
1. Strzelno  1: 54 sek
2. Gnieżdżewo  1: 46
3. Połczyno  1:32
4. Domatówko  1:23
5. Werblinia  1:10
6. Lesniewo  1:04
7. Mieroszyno  0:58
8. Starzyno  0:56

Sztafeta wahadłowa 4 x 60 m
1. Strzelno 34,2
2. Połczyno 35,8
3. Gniezdżewo 36,0
4. Leśniewo 37,5

Lotka kobiet
1.   Stromska Klaudia Mieroszyno 90
2.   Lietzau Maria Połczyno 71
3.   Bemke Danuta Żelistrzewo 69
4.   Bizewska Kasia Gniezdzewo 65
Cyskowska Michasia Werblinia 65
6.   Płomień Michalina Połczyno 64
7.   Siniczyn Jadwiga Lesniewo 57
8.   Soch Alicja Domatówko 54

Lotka mężczyzn
1.   Darga Marcin Starzyno 75
2.   Potracki Dawid Połczyno 73
3.   Fleming Kazimierz Starzyno 71
4.   Żaczek Julian Strzelno 70
Pienchke Andrzej Połczyno 70
6.   Szankin Józef  Strzelno 68
7.   Socha Dariusz Domatowko 63
8.   Kunz Jerzy  Domatówko 61

Piłka siatkowa
1. Strzelno
2. Połczyno
3. Mieroszyno
4. Gnieżdżewo
5. Leśniewo
6. Domatówko

gra unihokej
1. Połczyno
2. Domatówko
3. Strzelno
4. Mieroszyno
5. Żelistrzewo
6. Leśniewo
7. Gnieżdżewo
8. Werblinia

Wielobój sprawnościowy kierowników ekip
1. Licau Wojciech  Mieroszyno  163  pkt
2. Bianga Grzegorz  Leśniewo  155
3. Potrykus Mariusz  Połczyno  133
4. Komorek Antoni  Gnieżdżewo  128
5. Kunz Jerzy   Domatowko  123

KLASYFIKACJA  ZESPOŁOWA  FESTYNU

1. Połczyno  160,0 pkt
2. Strzelno  152,5
3. Mieroszyno    96,5
4. Gnieżdżewo    90,5
5. Leśniewo    86,0
6. Domatówko    85,0
7. Osłonino    47,0
8. Żelistrzewo    38,0
9. Starzyno    30,0
10. Błądzikowo    27,0
11. Werblinia    22,5
12. Mrzezino      8,0
13. Mechowo      1,0

Brak komentarzy do "Gminny Festyn sportowo-rekreacyjny Zrzeszenia LZS Puck"

Komentarze są zamknięte ;)