LZS Sokół Strzelno

26 Listopad, 2010

II turniej TS w kategorii Oldboy Ziemi Puckiej

Napisany przez: dabi w: Tenis stołowy

Drugi turniej klasyfikacyjny w tenisie stołowym w kategorii Oldboy Ziemi Puckiej na sezon 2010/2011 przeprowadzony został dnia 24 listopada 2010 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.. Turniej rozegrany był w grupie młodszej (rok urodzenia 1955 i młodsi) i starszej (rok urodzenia 1954 i starsi) systemem „każdy z każdym” w poszczególnych grupach.

Wyniki II turnieju – grupa młodsza
1. Golla Alojzy (Rejs Władysławowo)
2. Szymański Ryszard (Rejs Władysławowo)
3. Śliwiński Ryszard (Władysławowo)
4. Czernicki Lech Rejs (Władysławowo)
5. Dawidowski Eugeniusz (Parszkowo)
6. Jarmulewski Jerzy (Mieroszyno)
7. Kaczykowski Andrzej (Karwia)
8. Wittbrodt Zbigniew (Ostrowo)
9. Kaczmarek Mariusz (Władysławowo)
10. Karsznia Roman (Puck)
11. Białk Józef (Strzelno)
12. Brylowski Stanisław (Pierwoszyno)
13. Licau Wojciech (Mieroszyno)
14. Chęciński Robert (Pierwoszyno)

Wyniki II turnieju – grupa starsza
1. Selke Józef (Karwia)
2. Żmuda Krzysztof (Władysławowo)
3. Pranga Józef (Starzyno)
4. Drzeżdżon Henryk (Rejs Władysławowo)
5. Jeszke Brunon (Rejs Władysławowo)
6. Niemiec Marian (Sasino)
7. Kunc Teodor (Rejs Władysławowo)
8. Odrowski Janusz (Puck)
9. Tkaczyk Jerzy (Starzyno)

Klasyfikacja po II turnieju – grupa młodsza
1. Golla Alojzy 58
2. Śliwiński Ryszard 56
3. Szymański Ryszard 54
4. Czernicki Lech 48
5. Dawidowski Eugeniusz 40
6. Kaczmarek Mariusz 36
7. Wittbrodt Zbigniew 36
8. Jarmulewski Jerzy 36
9. Kaczykowski Andrzej 32
10. Białk Józef 20
11. Licau Wojciech 18
12. Karsznia Roman 12 (1)
13. Brylowski Stanisław 12
14. Chęciński Robert 12
15. Penkowski Zbigniew 6 (1)

Klasyfikacja po II turnieju – grupa starsza
1. Żmuda Krzysztof 54
2. Drzeżdżon Henryk 52
3. Pranga Józef 48
4. Kunc Teodor 42
5. Jeszke Brunon 42
6. Niemiec Marian 36
7. Selke Józef 30 (1)
8. Tuszer Franciszek 30 (1)
9. Tuszer Joachim 18 (1)
10. Odrowski Janusz 16 (1)
11. Boczyński Benon 14 (1)
12. Tkaczyk Jerzy 14 (1)

Kolejny (trzeci) turniej przeprowadzony zostanie dnia 8 grudnia (środa) 2010 roku o godz. 16:00 w sali Zespołu Szkół w Starzynie.

Brak komentarzy do "II turniej TS w kategorii Oldboy Ziemi Puckiej"

Komentarze są zamknięte ;)