LZS Sokół Strzelno

09 Grudzień, 2010

III turniej tenisa stołowego w kategorii Oldboy

Napisany przez: dabi w: Tenis stołowy

Trzeci turniej klasyfikacyjny w tenisie stołowym w kategorii Oldboy Ziemi Puckiej na sezon 2010/2011 przeprowadzony został dnia 8 grudnia w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.. Turniej rozegrany był w grupie młodszej (rok urodzenia 1955 i młodsi) i starszej (rok urodzenia 1954 i starsi) systemem „każdy z każdym” w poszczególnych grupach.

Wyniki III turnieju – gr. młodza
1. Śliwiński Ryszard (Rejs Władysławowo)
2. Golla Alozjy (Rejs Władysławowo)
3. Szymański Ryszard (Rejs Władysławowo)
4. Bekisz Marek (Żelistrzewo)
5. Kaczmarek Mariusz (Władysławowo)
6. Dawidowski Eugeniusz (Parszkowo)
7. Wittbrodt Zbigniew (Ostrowo)
8. Jarmulewski Jerzy (Mieroszyno)
9. Kaczykowski Andrzej (Karwia)
10. Białk Józef (Strzelno)
11. Żaczek Julian (Strzelno)
12. Chęciński Robert (Pierwoszyno)
13. Brylowski Stanisław (Pierwoszyno)
14. Licau Wojciech (Mieroszyno)
15. Karsznia Roman (Puck)
16. Penkowski Zbigniew (Karwieńskie Błota)

Klasyfikacja po III turnieju – gr. młodsza
1. Śliwiński Ryszard 86
2. Golla Alojzy 86
3. Szymański Ryszard 80
4. Dawidowski Eugeniusz 60
5. Kaczmarek Mariusz 58
6. Wittbrodt Zbigniew 54
7. Jarmulewski Jerzy 52
8. Czernicki Lech 48 (2)
9. Kaczykowski Andrzej 46
10. Białk Józef 32
11. Bekisz Marek 24 (1)
12. Licau Wojciech 22
13. Chęciński Robert 20
14. Brylowski Stanisław 18
15. Karsznia Roman 14 (2)
16. Żaczek Julian 10 (1)
17. Penkowski Zbigniew 8 (2)

Wyniki III turnieju – gr. starsza
1. Tuszer Franiciszek (Starzyno)
2. Drzeżdżon Henryk (Rejs Władysławowo)
3. Selke Józef (Karwia)
4. Niemiec Marian (Sasino)
5. Pranga Józef (Starzyno)
6. Jaworski Krzysztof (Rzucewo)
7. Kunc Teodor (Rejs Władysławowo)
8. Odrowski Janusz (Puck)
9. Tkaczyk Jerzy (Starzyno)

Klasyfikacja po III turnieju – gr. starsza
1. Drzeżdżon Henryk 80
2. Pranga Józef 70
3. Tuszer Franciszek 60 (2)
4. Niemiec Marian 60
5. Kunc Teodor 60
6. Selke Józef 56 (2)
7. Żmuda Krzysztof 54 (2)
8. Jeszke Brunon 42 (2)
9. Odrowski Janusz 32 (2)
10. Tkaczyk Jerzy 28 (2)
11. Jaworski Krzysztof 20 (1)
12. Tuszer Joachim 18 (1)
13. Boczyński Benon 14 (1)

Kolejny (czwarty) turniej przeprowadzony zostanie dnia 22 grudnia (środa) 2010 roku o godz. 16:00 w sali Zespołu Szkół w Starzynie.

Brak komentarzy do "III turniej tenisa stołowego w kategorii Oldboy"

Komentarze są zamknięte ;)