LZS Sokół Strzelno

16 Marzec, 2011

VI turniej klasyfikacyjny Syberiady

Napisany przez: dabi w: Piłka siatkowa

Dnia 6 marca w hali MOKSiR w Pucku odbył się szósty turniej klasyfikacyjny w piłce siatkowej Ligi Zespołów Amatorskich Powiatu Puckiego „Syberiada”. W siatkarskich zmaganiach wzięło udział 12 zespołów, które rywalizowały w dwóch ligach.

Wyniki I ligi
H2O – Armia Kominiarzy 0:2
XYZ – H2O 2:0
Władysławowo – ABC Strzelno 0:2
Armia Kominiarzy – ABC Strzelno 0:2
XYZ – Armia Kominiarzy 2:1
H2O – Władysławowo 2:1
Władysławowo – XYZ 0:2
H2O – ABC Strzelno 0:2
XYZ – ABC Strzelno 0:2
Władysławowo – Armia Kominiarzy 0:2

Tabela I ligi
1. ABC Strzelno 12 8:0
2. XYZ 8 6:3
3. Armia Kominiarzy 7 5:4
4. H2O 2 2:7
5. Armia Kominiarzy 1 1:8 spadek

Wyniki II ligi
Połczyno – Kłanino 2:0
Strzelno II – Ambersy 2:0
Jastarnia – Jastarnia II 2:0
Ambitni – Ambersy 1:2
Połczyno – Jastarnia II 2:1
Strzelno II – Jastarnia 0:2
Kłanino – Jastarnia II 0:2
Ambitni – Jastarnia 0:2
Połczyno – Strzelno II 2:1
Ambersy – Jastarnia 0:2
Kłanino – Strzelno II 0:2
Ambitni – Połczyno 0:2
Jastarnia II – Strzelno II 2:1
Ambersy – Połczyno 0:2
Kłanino – Ambitni 2:0
Jastarnia – Połczyno 2:0
Jastarnia II – Ambitni 2:1
Ambersy – Kłanino 0:2
Strzelno II – Ambitni 2:0
Jastarnia – Kłanino 2:0
Jastarnia II – Ambersy 2:1

Tabela II ligi
1. Jastarnia 18 12:0 awans
2. Połczyno 13 10:4
3. Strzelno II 11 8:6
4. Jastarnia II 10 9:7
5. Kłanino 6 4:8
6. Ambersy 3 3:10
7. Ambitni 2 2:12

Klasyfikacja Syberiady po 6 turnieju
1. ABC Strzelno 580 pkt
2. Armia Kominiarzy 515
3. XYZ 510
4. H2O 485
5. Władysławowo 445
6. Połczyno 390
7. Strzelno II 370
8. Jastarnia 315
9-10. Ambitni 220, Jastarnia II 220
11. CWTiD 195
12. Ambersy 180
14. Bafana Bafana 175
15. FWK Łebcz 150
16. Gnieżdżewo 115
17. Starzyno 90
18. Hel 85

Kolejny turniej odbędzie się 19 marca o godz. 14:00 w hali MOKSiR w Pucku. Organizatorem rozgrywek jest Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Pucku.

Brak komentarzy do "VI turniej klasyfikacyjny Syberiady"

Komentarze są zamknięte ;)