LZS Sokół Strzelno

Tag: ‘bal sportowca

03 sty, 2010

BAL BAL i po BALU

Dodany przez: dabi w: Różne imprezy

IMG_3273Zarząd LZS Sokół Strzelno dziękuje wszystkim uczestnikom Balu za wspaniałą imprezę do której się przyczynili wszyscy goście pozdrawiamy i zapraszamy na nasze następne tzw. „potańcówki” . Poniżej fotki z imprezy.

Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe

16 mar, 2009

TOP-8 MŁ, TOP-10 K, TOP-12 M”

Dodany przez: dabi w: Tenis stołowy

depm0163W dniu 15 marca 2009 roku Ośrodek Kultury, Sportu I Turystyki w Gminie Puck przeprowadził gminny turniej tenisa stołowego z udziałem najlepszych zawodniczek I zawodników wyłonionych w turniejach klasyfikacyjnych rozgrywanych w okresie jesienno-zimowym na terenie Gminy Puck (ogółem przeprowadzono 33 imprezy w tenisie stołowym)


Klasyfikacja turnieju młodzieżowego (do 16 lat) ?TOP-8?


1.    Cejnowa Adam    Darzlubie                     4   pkt    8:3    sety
2.    Miłosz Patryk    Łebcz                             2    6:5
3.    Brzozowski Marcin    Połczyno                2    6:5
4.    Klebba Dawid    Starzyno                        1    4:7
5.    Bekisz Michał    Żelistrzewo                   1    3:7

Klasyfikacja turnieju kobiet ?TOP-10?


1.    Szopa Alicja        Strzelno                     9    18:0
2.    Czaja Joanna        \Połczyno                 7    15:5
3.    Mudlaff Klaudia        Strzelno/Rzuc.   6    12:5
4.    Bartoszak Aleksandra       Puck          6    12:6
5.    Wittbrodt Ewa        Połczyno                5   12:10
6.    Dettlaff Magdalena        Strzelno        5    12:10
7.    Hildebrandt Katarzyna    Mrzezino    4    10:12
8.    Szuta Agnieszka        Strzelno             2      5:15
9.    Konkel Anna        Rzucewo                 1      5:16
10.    Dampc Kamila        Rzucewo            0      0:18

Klasyfikacja turnieju mężczyzn ?TOP-12?


1.    Szwemin Krzysztof        Rekowo G.         10    20:1
2.    Białk Dariusz        Strzelno                        8    17:6
3.    Tuszer Franciszek        Starzyno               7    16:8
4.    Bekisz Marek        Żelistrzewo                 7    15:7
5.    Barcz Andrzej        Połczyno                      6    14:8
6.    Korthals Hieronim        Połczyno              5    11:13
7.    Lieske Ryszard        Starzyno                   4    10:14
8.    Jarmulewski Mariusz    Mieroszyno        4      8:13
9.    Dawidowski Eugeniusz    Starzyno           3      8:14
10.    Szwemin Bogusław        Rekowo G.       1      3:19
11.    Laga Roman        Starzyński D.             0      1:20

Dnia 22 marca (niedziela) 2009 roku o godz.: 10.00 w hali sportowej w Pucku (przy stadionie) przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Gminy Puck w tenisie stołowym w grach podwójnych kobiet i mężczyzn oraz grach mieszanych.

Komentowanie nie jest możliwe

omegaDnia 21 lutego 2009 roku w Warszawie odbyło się podsumowanie współzawodnictwa Zrzeszenia LZS, podczas którego uhonorowano najlepsze kluby LZS-owski uczestniczące we współzawodnictwie w sporcie młodzieżowym, najaktywniejsze ogniwa, rady gminne i powiatowe Zrzeszenia LZS za 2008 rok. Z poszczególnych województw wyróżniono po jednym przedstawicielu w każdej kategorii. Z województwa pomorskiego Laureatami Centralnymi zastali; LZS ABC „ Sokół” Strzelno w konkursie „ O sportowy znak jakości OMEGA” oraz Rada Gminna Zrzeszenia LZS w Pucku o tytuł „Najlepszej rady gminnej Zrzeszenia LZS. Podsumowanie odbyło się w Hotelu Sofitel VICTORIA. Przeczytaj całość »

30 sty, 2009

BAL SPORTOWCA 2009

Dodany przez: dabi w: Różne imprezy

1.jpgW galerii są już fotki z Balu Sportowca 2009. Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę. Poniżej fotki

PROSIMY O KOMENTARZE NA TEMAT BALU

Przeczytaj całość »