LZS Sokół Strzelno

Tag: ‘Dettlaff Aleksandra

15 paź, 2009

Małgorzata Dettlaff wyróżniona

Dodany przez: dabi w: Lekka Atletyka

gosiaW pierwszy dzień października Dyrektor OPO „Cetniewo” Ryszard Stachurski wręczył nagrody finansowe młodym utalentowanym sportowcom naszego regionu. Nagrody ufundowane zostały przez uczestników „Balu Środkowisk Sportowych Pomorza”, który odbył się w Ośrodku. Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe

26 sie, 2009

V Grand Prix w Jastarni

Dodany przez: dabi w: Lekka Atletyka

Piąte Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego o Puchar Starosty przeprowadzone zostało zgodnie z regulaminem w dniu 22 sierpnia 2009 roku. Gospodarzem imprezy był Urząd Miasta Jastarnia. Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe

Festyn przeprowadzony został w dniu 9 sierpnia 2009 roku na obiekcie sportowym w Połczynie. Organizatorem Festynu był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz Ludowy Zespół Sportowy „Iskra” Połczyno.
W klasyfikacji zespołowej za miejsca od I do VI zespoły otrzymały puchary Wójta Gminy Puck.
W klasyfikacji indywidualnej uczestnicy za miejsca I – III otrzymali upominki rzeczowe. Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe

lekkaW sobotę, 18 Lipca 2009 w Helu odbyła się czwarta edycja biegu z cyklu Grand Prix o Puchar Starosty Puckiego. Biegi na dystansach: 2,5 km – w kategorii dziewcząt i chłopców do 15 roku życia (ur. 1994 i później) oraz na dystansie 5 km – w kategorii Open kobiet i mężczyzn od 16 roku życia.

Biegi były nadzorowane przez delegowanych sędziów z LKS PUCK. W biegowym Grand Prix prowadzona była klasyfikacja w następujących kategoriach: dziewczęta (ur. 1994 i młodsze), chłopcy (ur. 1994 i młodsi), open – kobiety (ur. 1993 i starsze), open – mężczyźni: ur. 1993-1979, ur. 1978-1964, ur. 1963-1944 oraz ur. 1943 i starsi. Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe

starzyMistrzostwa przeprowadzone zostały w dniu 7 czerwca 2009 roku przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck na obiekcie sportowym w Połczynie.

W Mistrzostwach udział wzięło 120 uczestników (220 tzw. osobostartów) w wieku pow.

30 lat kobiety oraz w wieku pow. 35 lat mężczyźni. Imprezę otworzył a następnie wręczał medale i puchary Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk.

Uzyskane wyniki przeliczane były na punkty wg tabel z  uwzględnieniem wieku uczestnika oraz odpowiedniej wagi sprzętu w konkurencjach rzutowych.

Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe