LZS Sokół Strzelno

Tag: ‘gmina puck

08 gru, 2009

III Turniej skata sportowego

Dodany przez: dabi w: Gry Karciane

Sokół Strzlelno Foto - Sokół Strzelno fotoDnia 6 grudnia 2009 roku w Gnieżdżewie rozegrano III turniej ligi skata sportowego ziemi
puckiej. Organizatorem był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe

01 gru, 2009

Drugi turniej skata

Dodany przez: dabi w: Gry Karciane

karty-do-gryDnia 29 listopada 2009 roku w sali Wiejskiego Domu Kultury w Strzelnie o godz.: 14 00
rozegrano II turniej ligi skata sportowego ziemi puckiej. Startowało 45 zawodników. Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe

24 stycznia w hali POSM w Pucku odbył się czwarty turniej klasyfikacyjny w piłce siatkowej Gminy Puck na sezon 2008/2009. Organizatorem cyklu jest Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Turniej z udziałem 6 zespołów przeprowadzony został systemem każdy z każdym.

Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe

V turniej klasyfikacyjny w tenisie stołowym Gminy Puck na sezon 2008/2009. Który  odbył się 25 stycznia w Pucku. Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe

05 sty, 2009

III turniej Gminy Puck

Dodany przez: dabi w: Tenis stołowy

1.jpgOto wyniki trzeciego turnieju klasyfikacyjnego w tenisie stołowym GMINY PUCK na sezon 2008/2009. Turniej przeprowadzony został w dniu 4 stycznia 2009 roku przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck z udziałem 44 uczestników.



Klasyfikacja III turnieju Klasyfikacja po III turniejach

1. Poppel Stanisław Swarzewo   1. Bekisz Marek 80 pkt

2. Białk Dariusz Strzelno              2. Korthals Hieronim 72

3. Bekisz Marek Żelistrzewo        3. Tuszer Franciszek 70

4. Korthals Hieronim Połczyno     4. Szwemin Krzysztof 60 (2)

5. Szwemin Ryszard Rekowo Górne  5. Dawidowski Eugeniusz 60

5. Tuszer Franciszek Starzyno     6. Jarmulewski Mariusz 58

7. Derc Krzysztof Smolno             7. Szwemin Bogusław 56

7. Pranga Józef Starzyno           8. Szwemin Ryszard 54

9. Dawidowski Eugeniusz Starzyno  9. Derc Krzysztof 54

9. Mudlaff Marian Strzelno         10. Białk Dariusz 50 (2)

9. Szwemin Bogusław Rekowo Górne  11. Laga Roman 50

9. Jarmulewski Mariusz Mierosz.  12. Jarmulewski Jerzy 48

13. Białk Krzysztof Strzelno      13. Białk Krzysztof 48

13. Dorsz Błażej Mrzezino         14. Jankowski Arkadiusz 46

13. Lieske Ryszard Starzyno      15. Barra Mateusz 44

13. Laga Roman Starzyński Dwór    16. Stromski Maciej 42

17. Szulc Mariusz Połchowo        17. Derc Mateusz 42

17. Barra Mateusz Mrzezino       18. Leczkowski Tomasz 40

17. Derc Mateusz Smolno           19. Cejnowa Adam 40

17. Jankowski Arkadiusz Mrzezino 20. Pranga Józef 38 (2)

17. Cejnowa Adam Połczyno     21. Brzozowski Marcin 38

17. Leczkowski Tomasz Gnieżdżewo  22. Płomień Waldemar 36

17. Szulc Grzegorz Połchowo     22. Leczkowski Maciej 36

17. Jarmulewski Jerzy Mieroszyno  24. Cieślak Bartosz 36

25. Brzozowski Marcin Połczyno  25. Dorsz Błażej 34 (2)

26. Bekisz Michał Żelistrzewo     25. Lieske Ryszard 34 (2)

27. Leczkowski Maciej Gnieżdżewo 27. Białk Józef 34

27. Stromski Maciej Strzelno     27. Czaja Krzysztof 34

29. Owoc Wojciech Rekowo Górne   27. Semerling Krystian 34

29. Cieślak Bartosz Zelistrzewo   30. Poppel Stanisław 30 (1)

29. Borkowski Zygmunt Rzucewo     31. Funk Rafał 30

29. Bystram Przemysław Darzlubie 31. Skrzypkowski Mateusz 30

33. Funk Rafał Darzlubie         31. Funk Rafał 30

34. Semerling Krystian Drazlubie  31. Wojtania Filip 30

35. Szewka Marcin Darzlubie      31. Leczkowski Wojciech 30

36. Płomień Waldemar Połczyno    36. Barcz Andzrej 28 (1)

37. Klebba Dawid Starzyno        37. Szulc Mariusz 28 (2)

37. Wojtania Filip Swarzewo      37. Szulc Grzegorz 28 (2)

39. Leczkowski Wojciech Gnie.    39. Miłosz Patryk 24 (2)

39. Skrzypkowski Mateusz Starz.   40. Pliński Bartosz 20 (2)

41. Białk Józef Strzelno         40. Pliński Błażej 20 (2)

41. Czaja Krzysztof Smolno        40. Szewka Marcin 20 (2)

41. Drawc Mateusz Swarzewo      40. Klebba Dawid 20 (2)

41. Wojtania Arkadiusz Swarzewo  40. Wojtanai Arkadiusz 20 (2)


Ogółem sklasyfikowano 60 zawodników

Klasyfikacja zespołowa III turnieju Klasyfikacja zespołowa po III turn.

1. Strzelno 62 pkt           1. Rekowo Górne 182 pkt

2. Starzyno 60              2. Starzyno 178

3. Rekowo Górne 52         3. Połczyno 170

4. Swarzewo 50              4. Strzelno 160

5. Żelistrzewo 50           5. Smolno 130

6. Połczyno 50              6. Żelistrzewo 128

7. Mrzezino 44              7. Swarzewo 128

8. Smolno 44                8. Mrzezino 124

9. Gnieżdżewo 36           9. Mieroszyno 118

10. Mieroszyno 32          10. Gnieżdżewo 100

11. Darzlubie 32           11. Darzlubie 82

12. Połchowo 28            12. Połchowo 56

13. Starzyński Dwór 16      13. Starzyński Dwór 50

14. Rzucewo 12              14. Rzucewo 28

15. Łebcz 24

16. Celbowo 10

[nggallery id=168]


Kolejny trzeci turniej zostanie rozegrany 11 stycznia 2009 roku o godz.: 14 00 w hali Sportowej w Pucku (przy stadionie).

Komentowanie nie jest możliwe