LZS Sokół Strzelno

Tag: ‘mistrzostwa

top12tenisstolowy 061Turniej tenisa stołowego Gminy Puck „TOP-12 M”, „TOP-10 K” i „TOP-6 młodz. ” przeprowadzony został w dniu 14 marca przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck z udziałem najlepszych zawodników wyłonionych w turniejach klasyfikacyjnych. Turnieje w trzech kategoriach rozegrano systemem „każdy z każdym”.

Przeczytaj całość »

23 lut, 2009

Mistrzostwa Gminy Puck w warcabach 09

Dodany przez: dabi w: Gry świetlicowe

                Mistrzostwa Gminy Puck w warcabach przeprowadzone zostały w dniu 15 lutego 2009 roku w Zespole Szkół w Żelistrzewie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.
Mistrzostwa przeprowadzone zostały w kategorii kobiet, mężczyzn oraz zespołowo. Otwarcia Mistrzostw oraz wręczenia pucharów najlepszym zawodnikom oraz zespołom dokonał z-ca Wójta Gminy Puck Jerzy Tkaczyk.

Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe

05 lip, 2008

Mistrzostwa Gminy Puck w Tenisie Ziemnym

Dodany przez: dabi w: Tenis ziemny

Turniej Gminy Puck - Sokół Strzelno fotoOśrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz Ludowy Zespół Sportowy „Sokół” Strzelno zawiadamiają, że zgodnie z kalendarzem imprez sportowych na 2008 rok przeprowadzone zostaną MISTRZOSTWA GMINY PUCK w TENISIE ZIEMNYM.

W dniu 12 lipca (sobota) br. o godz. 14.00 turniej kobiet
W dniu 13 lipca (niedziela) br. o godz. 10.00 turniej mężczyzn

Turnieje przeprowadzone zostaną na korcie w Strzelnie.
Każdy zespół ma prawo zgłosić do Mistrzostw jedną kobietę oraz dwóch mężczyzn. Miejsca tych trzech uczestników decydować będą o klasyfikacji zespołowej.

System przeprowadzenia turnieju uzależniony będzie od ilości uczestników. Dla najlepszych uczestników(I – III) oraz zespołów przewiduje się pamiątkowe puchary oraz upominki rzeczowe.

Komentowanie nie jest możliwe

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zawiadamia, że zgodnie z Kalendarzem Imprez na 2008 rok oraz Regulaminem Sportowej Ligi LZS na 2008 rok odbędą się najbliższe imprezy sportowe:

 • Dnia 24 lutego (niedziela) o godz. 10.00 w sali Zespołu Szkół w Starzynie przeprowadzony zostanie turniej w unihocu. Wyniki tego turnieju zostaną wliczone do Halowego Festynu Gminy Puck w dniu 9 marca br. w Starzynie.

Zespół w unihocu składa się z dwóch mężczyzn i jednej kobiety. System rozgrywek uzależniony będzie od ilości zespołów. Ilość zmian podczas gry dowolna. O innych szczegółach związanych z przebiegiem turnieju poinformują sędziowie na miejscu turnieju.

 • Dnia 24 lutego (niedziela) o godz. 11.00 w sali Zespołu Szkół w Żelistrzewie przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Gminy Puck w badmintonie w konkurencji kobiet, mężczyzn oraz w klasyfikacji drużynowej.

Do klasyfikacji drużynowej będą się liczyły wyniki jednej zawodniczki oraz dwóch zawodników z jednego zespołu. System rozgrywek uzależniony będzie od ilości uczestników. Za miejsca I ? III kobiet, mężczyzn oraz zespołów wręczone zostaną pamiątkowe puchary.

Komentowanie nie jest możliwe

24 lut, 2008

Mistrzostwa Gminy Puck w unihokeju

Dodany przez: dabi w: Różne imprezy

Sokół Strzlelno Foto - Sokół Strzelno fotoW dniu 24 lutego 2008 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przeprowadzone zostały Mistrzostwa Gminy Puck w unihokeju.
Organizatorem Mistrzostw był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Impreza z udziałem 9 zespołów przeprowadzona została systemem „każdy z każdym”. Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe