LZS Sokół Strzelno

Tag: ‘Połczyno

18 sty, 2010

II turniej siatkówki

Dodany przez: dabi w: Piłka siatkowa

siatkowka10Turniej przeprowadzony został w dniu 16 stycznia 2010 roku w sali Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.
Turniej z udziałem 9 zespołów przeprowadzony został systemem każdy z każdym.

Komunikat<klik>

Komentowanie nie jest możliwe

08 lip, 2009

Sprawdzian piłkarzy

Dodany przez: dabi w: Lekka Atletyka|Piłka nożna

W dniu 5 lipca 2009 roku na obiekcie sportowym w Połczynie Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził zawody w 4-boju sprawnościowym dla zawodników piłki nożnej z Gminy Puck.  .
Impreza tego typu przeprowadzona została po raz drugi. Każdy z zawodników obowiązkowo startował w 4 konkurencjach: bieg na 60 m oraz 1000m, skok w dal oraz rzut autowy kulą 3 kg. Suma punktów uzyskanych w 4 konkurencjach wyłoniła najwszechstronniejszych zawodników piłki nożnej. Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe

starzyMistrzostwa przeprowadzone zostały w dniu 7 czerwca 2009 roku przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck na obiekcie sportowym w Połczynie.

W Mistrzostwach udział wzięło 120 uczestników (220 tzw. osobostartów) w wieku pow.

30 lat kobiety oraz w wieku pow. 35 lat mężczyźni. Imprezę otworzył a następnie wręczał medale i puchary Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk.

Uzyskane wyniki przeliczane były na punkty wg tabel z  uwzględnieniem wieku uczestnika oraz odpowiedniej wagi sprzętu w konkurencjach rzutowych.

Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe