LZS Sokół Strzelno

Tag: ‘Tenis stołowy

06 lut, 2010

Prowadzimy w drużynówce

Dodany przez: dabi w: Tenis stołowy

W dniu 31 stycznia 2010 roku przeprowadzony został drugi turniej tenisa stołowego Gminy Puck z cyklu turniejów klasyfikacyjnych na sezon 2009/2010. Turniej w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej z udziałem 35 uczestników przeprowadzony został przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

K O M U N I K A T <klik>

Komentowanie nie jest możliwe

03 gru, 2009

III Turniej TS „OLDBOY ZIEMI PUCKIEJ”

Dodany przez: dabi w: Tenis stołowy

jjjjTurniej przeprowadzony został w dniu 2 grudnia 2009 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck z udziałem 35 uczestników.

Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe

23 lis, 2009

Strzelno pierwsze Dariusz Białk drugi

Dodany przez: dabi w: Tenis stołowy

1.jpgW dniu 22 listopada 2009 roku przeprowadzony został pierwszy turniej tenisa stołowego Gminy Puck z cyklu turniejów klasyfikacyjnych na sezon 2009/2010. Turniej w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej z udziałem 31 uczestników przeprowadzony został przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe

23 mar, 2009

Mistrzostwa gminy w grach deblowych

Dodany przez: dabi w: Tenis stołowy

tenMistrzostwa przeprowadzone zostały w dniu 22 marca 2009 roku przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck łącznie z udziałem 28 par deblowych w trzech kategoriach.

We wszystkich kategoriach mistrzostwa rozegrano systemem ?do dwóch przegranych?.

KLASYFIKACJA W GRACH PODWÓJNYCH KOBIET

1. Szopa Alicja, Mudlaff Klaudia - Strzelno

2. Bartoszak Aleksandra (Puck), Czaja Joanna (Połczyno)

3. Dettlaff Magdalena, Szuta Agnieszka - Strzelno

4. Supińska Agata, Hildebrandt Katarzyna - Mrzezino

5. Wittbrodt Ewa ? ŁawniczakSylwia - Połczyno

KLASYFIKACJA W GRACH PODWÓJNYCH MĘŻCZYZN

1. Tuszer Franciszek ? Dawidowski Eugeniusz Starzyno

2. Barcz Andrzej ? Korthals Hieronim Połczyno

3. Białk Dariusz (Strzelno), Bekisz Marek (Żelistrzewo)

4. Jarmulewski Jerzy, Jarmulewski Mariusz Mieroszyno

5. Dorsz Błażej (Mrzezino), Szulc Grzegorz (Połchowo)

5. Derc Krzysztof, Makurat Jacek Mrzezino

7. Barra Jarosław, Jankowski Arkadiusz Mrzezino

7. Zalewski Witold, Lieske Ryszard Starzyno

9. Płomień Waldemar (Połczyno), Bartoszak Mariusz (Puck)

9. Pranga Jóżef (Starzyno), Jaworski Krzysztof (Rzucewo)

9. Brzozowski Marcin, Cejnowa Adam Połczyno

9. Parchem Piotr (Mieroszyno), Miłosz Patryk (Łebcz)

13. Bekisz Michał (Żelistrzewo), Klebba Daniel (Starzyno)

KLASYFIKACJA W GRACH MIESZANYCH

1. Szopa Alicja, Białk Dariusz Strzelno

2. Czaja Joanna, Barcz Andrzej Połczyno

3. Hildebrandt Katarzyna (Mrzezino), Bekisz Marek (Żelistrzewo)

4. Mudlaff Klaudia (Strzelno), Jarmulewski Mariusz (Mieroszyno)

5. Wittbrodt Ewa, Korthals Hieronim Połczyno

5. Bartoszak Aleksandra, Bartoszak Mariusz Puck

7. Dettlaff Magdalena (Strzelno), Miłosz Patryk (Łebcz)

7. Supińska Agata, Dorsz Błażej Mrzezino

9. Szuta Agnieszka(Strzelno), Makurat Jacek (Mrzezino)

9. Ławniczak Sylwia, Cejnowa Adam Połczyno

Komentowanie nie jest możliwe

16 mar, 2009

TOP-8 MŁ, TOP-10 K, TOP-12 M”

Dodany przez: dabi w: Tenis stołowy

depm0163W dniu 15 marca 2009 roku Ośrodek Kultury, Sportu I Turystyki w Gminie Puck przeprowadził gminny turniej tenisa stołowego z udziałem najlepszych zawodniczek I zawodników wyłonionych w turniejach klasyfikacyjnych rozgrywanych w okresie jesienno-zimowym na terenie Gminy Puck (ogółem przeprowadzono 33 imprezy w tenisie stołowym)


Klasyfikacja turnieju młodzieżowego (do 16 lat) ?TOP-8?


1.    Cejnowa Adam    Darzlubie                     4   pkt    8:3    sety
2.    Miłosz Patryk    Łebcz                             2    6:5
3.    Brzozowski Marcin    Połczyno                2    6:5
4.    Klebba Dawid    Starzyno                        1    4:7
5.    Bekisz Michał    Żelistrzewo                   1    3:7

Klasyfikacja turnieju kobiet ?TOP-10?


1.    Szopa Alicja        Strzelno                     9    18:0
2.    Czaja Joanna        \Połczyno                 7    15:5
3.    Mudlaff Klaudia        Strzelno/Rzuc.   6    12:5
4.    Bartoszak Aleksandra       Puck          6    12:6
5.    Wittbrodt Ewa        Połczyno                5   12:10
6.    Dettlaff Magdalena        Strzelno        5    12:10
7.    Hildebrandt Katarzyna    Mrzezino    4    10:12
8.    Szuta Agnieszka        Strzelno             2      5:15
9.    Konkel Anna        Rzucewo                 1      5:16
10.    Dampc Kamila        Rzucewo            0      0:18

Klasyfikacja turnieju mężczyzn ?TOP-12?


1.    Szwemin Krzysztof        Rekowo G.         10    20:1
2.    Białk Dariusz        Strzelno                        8    17:6
3.    Tuszer Franciszek        Starzyno               7    16:8
4.    Bekisz Marek        Żelistrzewo                 7    15:7
5.    Barcz Andrzej        Połczyno                      6    14:8
6.    Korthals Hieronim        Połczyno              5    11:13
7.    Lieske Ryszard        Starzyno                   4    10:14
8.    Jarmulewski Mariusz    Mieroszyno        4      8:13
9.    Dawidowski Eugeniusz    Starzyno           3      8:14
10.    Szwemin Bogusław        Rekowo G.       1      3:19
11.    Laga Roman        Starzyński D.             0      1:20

Dnia 22 marca (niedziela) 2009 roku o godz.: 10.00 w hali sportowej w Pucku (przy stadionie) przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Gminy Puck w tenisie stołowym w grach podwójnych kobiet i mężczyzn oraz grach mieszanych.

Komentowanie nie jest możliwe