LZS Sokół Strzelno

Tag: ‘Tenis ziemny

18 sie, 2010

Dariusz Potrykus mistrzem Gminy Puck

Dodany przez: dabi w: Tenis ziemny

http://www.gminapuck.pl

http://www.gminapuck.pl

W dniu 15 sierpnia Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził Mistrzostwa Gminy Puck w tenisie ziemnym kobiet, mężczyzn oraz w klasyfikacji zespołowej.. Turniej kobiet przeprowadzono systemem „każdy z każdym” natomiast turniej mężczyzn rozegrano systemem „do dwóch przegranych”. Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe

01 sty, 2009

VII Edycja Helskiej Ligi Tenisa Ziemnego

Dodany przez: dabi w: Tenis stołowy

wladzioW Miejskiej Hali Sportowo –Widowiskowej w Helu odbywa się VII Edycja Helskiej Ligi Tenisa Ziemnego, przez cały czas aż do maja można spróbować swoich sił w tej dyscyplinie.
Rozgrywki odbywają się w każdą niedziele od 14.00 do 18.00, za każdy wygrany mecz otrzymuje się punkt i są też punkty za udział.
Pod koniec maja punkty będą sumowane i wyłoni się zwycięzca.


Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe

10 gru, 2007

V Otwarte Mistrzostwa Helu w Tenisie Ziemnym

Dodany przez: dabi w: Tenis ziemny

W dniu 9 grudnia 2007 w Miejskiej Hali Sportowo –Widowiskowej w Helu odbyły się V Otwarte Mistrzostwa Helu w Tenisie Ziemnym-Halowym.
Na starcie stanęło 8 zawodników, zawody rozegrane zostały systemem każdy z każdym dwóch grupach po cztery osoby. Półfinały zostały rozegrane na krzyż i pierwszym półfinale Krystian Kozłowski pokonał 6-4 Władysława Żaczek, a w drugim półfinale Piotr Kohnke pokonał 6-0 Jerzego Ożóg . W finale Piotr Kohnke pokonał 6-1 Krystiana Kozłowskiego. Na wyróżnienie zasługuje 15 letni Krystian Kozłowski który do chodząc do finału pokonał bardziej utytułowanych i doświadczonych zawodników. Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe