LZS Sokół Strzelno

Tag: ‘unihoc

zajecia_unihokejMistrzostwa rozegrano w dniu 22 lutego 2009 roku w Zespole Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Turniej z udziałem 6 zespołów rozegrano systemem ?każdy z każdym?. Najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary oraz sprzęt sportowy, który wręczył wójt Gminy Puck Jerzy Tkaczyk.


Strzelno zajęło II miejsce. W drużynie byli:

  • Magdalena Dettlaff
  • Tocke Krzysztof
  • Białk Krzysztof
  • Mońko Arkadiusz
  • Lubocki Przemysław

Komunikat (klik)

Komentowanie nie jest możliwe

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zawiadamia, że zgodnie z Kalendarzem Imprez na 2008 rok oraz Regulaminem Sportowej Ligi LZS na 2008 rok odbędą się najbliższe imprezy sportowe:

  • Dnia 24 lutego (niedziela) o godz. 10.00 w sali Zespołu Szkół w Starzynie przeprowadzony zostanie turniej w unihocu. Wyniki tego turnieju zostaną wliczone do Halowego Festynu Gminy Puck w dniu 9 marca br. w Starzynie.

Zespół w unihocu składa się z dwóch mężczyzn i jednej kobiety. System rozgrywek uzależniony będzie od ilości zespołów. Ilość zmian podczas gry dowolna. O innych szczegółach związanych z przebiegiem turnieju poinformują sędziowie na miejscu turnieju.

  • Dnia 24 lutego (niedziela) o godz. 11.00 w sali Zespołu Szkół w Żelistrzewie przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Gminy Puck w badmintonie w konkurencji kobiet, mężczyzn oraz w klasyfikacji drużynowej.

Do klasyfikacji drużynowej będą się liczyły wyniki jednej zawodniczki oraz dwóch zawodników z jednego zespołu. System rozgrywek uzależniony będzie od ilości uczestników. Za miejsca I ? III kobiet, mężczyzn oraz zespołów wręczone zostaną pamiątkowe puchary.

Komentowanie nie jest możliwe

24 lut, 2008

Mistrzostwa Gminy Puck w unihokeju

Dodany przez: dabi w: Różne imprezy

Sokół Strzlelno Foto - Sokół Strzelno fotoW dniu 24 lutego 2008 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przeprowadzone zostały Mistrzostwa Gminy Puck w unihokeju.
Organizatorem Mistrzostw był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Impreza z udziałem 9 zespołów przeprowadzona została systemem „każdy z każdym”. Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe