LZS Sokół Strzelno

Tag: ‘żaczek Julian

28 lut, 2011

IX turniej „Młodszych”

Dodany przez: dabi w: Tenis stołowy

Turniej przeprowadzony został dnia 23 lutego 2011 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Turniej rozegrany był w grupie młodszej (rok urodzenia 1955 i młodsi) i starszej (rok urodzenia 1954 i starsi) systemem „każdy z każdym” w poszczególnych grupach.

Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe

07 lut, 2011

Strzelno najlepsze w warcabach

Dodany przez: dabi w: Gry świetlicowe

Mistrzostwa Gminy Puck w warcabach przeprowadzone zostały w dniu 6 lutego 2011 roku w Zespole Szkół w Żelistrzewie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Mistrzostwa przeprowadzone zostały w kategorii kobiet, mężczyzn oraz zespołowo.

Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe

Trzeci turniej klasyfikacyjny w tenisie stołowym w kategorii Oldboy Ziemi Puckiej na sezon 2010/2011 przeprowadzony został dnia 8 grudnia w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.. Turniej rozegrany był w grupie młodszej (rok urodzenia 1955 i młodsi) i starszej (rok urodzenia 1954 i starsi) systemem „każdy z każdym” w poszczególnych grupach. Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe

22 lut, 2010

IV Turniej siatkówki

Dodany przez: dabi w: Piłka siatkowa

Czwarty turniej klasyfikacyjny w piłce siatkowej Gminy Puck na sezon 2009/2010 przeprowadzony został w dniu 20 lutego w sali Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.. Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe

                Mistrzostwa Gminy Puck w warcabach przeprowadzone zostały w dniu 7 lutego 2010 roku w Zespole Szkół w Żelistrzewie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Mistrzostwa przeprowadzone zostały w kategorii kobiet, mężczyzn oraz zespołowo.

K O M U N I K A T <klik> Przeczytaj całość »