LZS Sokół Strzelno

Tag: ‘ziemia pucka

18 sie, 2010

Dariusz Potrykus mistrzem Gminy Puck

Dodany przez: dabi w: Tenis ziemny

http://www.gminapuck.pl

http://www.gminapuck.pl

W dniu 15 sierpnia Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził Mistrzostwa Gminy Puck w tenisie ziemnym kobiet, mężczyzn oraz w klasyfikacji zespołowej.. Turniej kobiet przeprowadzono systemem „każdy z każdym” natomiast turniej mężczyzn rozegrano systemem „do dwóch przegranych”. Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe

23 sty, 2009

VII Turnieju Oldboy Ziemi Puckiej.

Dodany przez: dabi w: Tenis stołowy

W dniu 21 stycznia 2009 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie został przeprowadzony VII Turnieju klasyfikacyjny w tenisie stołowym w kategorii Oldboy Ziemi Puckiej. W zawodach, które zorganizował Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, wzięło udział 28 uczestników. Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe

Dnia 18 stycznia 2009 roku w świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Mrzezinie rozegrano VI Turniej Ligi Skata Sportowego Ziemi Puckiej. Startowało 42 zawodników. Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe

14 sty, 2009

V turniej skata sportowego ziemi puckiej

Dodany przez: dabi w: Gry Karciane

karty-do-gryDnia 4 stycznia 2009 roku o godz.: 14 00 w sali Wiejskiego Domu Kultury w Mieroszynie rozegrano V turniej ligi skata sportowego ziemi puckiej. Startowało 42 zawodników.
Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe

07 sty, 2009

Oldboy Ziemi Puckiej VI turniej

Dodany przez: dabi w: Tenis stołowy

Sokół Strzlelno Foto - fot. Żaczek JulianOto wyniki szóstego turnieju klasyfikacyjnego w tenisie stołowym w kategorii OLDBOY ZIEMI PUCKIEJ na sezon 2008/2009. Turniej przeprowadzony został w dniu 7 stycznia 2009 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck z udziałem 21 uczestników. Przeczytaj całość »

Komentowanie nie jest możliwe